Zadzwoń: +48575105105|Rezerwuj on-line|Napisz

OFERTA

mezoporacja – rewolucyjny zabieg kosmetyki estetycznej

Mezoporacja to rewolucja i prawdziwy przełom w kosmetologii i medycynie estetycznej. To opatentowana i całkowicie bezpieczna technologia wprowadzania dużych ilości dermokosmetyków – podskórnie, bez użycia igieł. W tych dedykowanych do różnych problemów dermokosmetykach jest znacznie więcej aktywnych substancji niż w “zwykłych”, nawet najlepszych kosmetykach.

Innymi słowy mezoporacja to nowoczesna metoda, która umożliwia wprowadzenie aktywnych preparatów w głąb skóry bez użycia igły. Stanowi alternatywę dla tradycyjnych zabiegów mezoterapii igłowej.

W używanych koktajlach zabiegowych mamy takie same składniki jak te, które używane są w zabiegach mezoterapii igłowej. Są to m.in. Kwas hialuronowy, Argirelina, Matrixyl 3000, Fosfatydylocholina, Nostrzyk, L-karnityna, Koenzym Q10 oraz inne niezwykle pomocne w rewitalizacji skóry: Mocznik (urea), Elastyna, Kolagen.

Inne nieinwazyjne i konkurencyjne do mezoporacji metody wprowadzenia dermokosmetyków – takie jak mezoterapia bezigłowa, jonoforeza lub sonoforeza, owszem też umożliwiają wprowadzanie substancji do skóry jednak jest to tylko ok. 2 – 8 ml preparatu, na głębokość ok. 1 cm. Za pomocą mezoporacji wtłaczamy nawet do 60 ml specjalnego dermokosmetyku, na głębokość do 10 cm., bez igieł, stresu i bólu !
W naszym salonie pracujemy na jednym z najlepszych na świecie sprzętów do mezoporacji.

ACTHYDERM

Urządzenie Acthyderm zostało opracowane jako nowa technologia przezskórnego transportu. Acthyderm pokonuje oporną powierzchnię warstwy rogowej oraz umożliwia substancjom rozpuszczalnym w wodzie, na dostarczenie ich głęboko do skóry, a nawet głębiej do tkanki podskórnej.

Acthyderm udowadnia, opierając się na faktach naukowych, jakość i efektywność zastosowanej w nim technologii. Przeprowadzone na licznych uniwersytetach badania udowadniają, że parametry działania Acthydermu, takie jak głębokość penetracji, jakość dostarczanych substancji, czas transportu i selektywność są na najwyższym poziomie. Innymi słowy współczynnik wydajności tego urządzenia jest najwyższy z możliwych. Amerykańska Federacja Leków i Żywności (FDA) zaopiniowała to urządzenie i dopuściła do obrotu, jako alternatywne do iniekcji podskórnych.

urzadzenie-do-mezoporacji-acthyderm1
mezoterapia

czym różnimy się od konkurencji?

W odróżnieniu od konkurencji, zabiegi wykonujemy przy pomocy oryginalnych włoskich, dedykowanych koktajli do mezoporacji. Koktajle te są opracowane przez ten sam zespół badawczy, który opracował urządzenie do mezoporacji Acthyderm. Najnowsza linia kosmetyków do mezoporacji Acthyderm, polecana m.in. przez Akademię Medyczną w Neapolu, nie zawiera parabenów a wysokie stężenie składników aktywnych pozwala szybko uzyskać widoczne efekty.

dlaczego warto skorzystać z mezoporacji?

Bardzo istotna jest bezinwazyjność, nie ma opuchlizny i siniaków jak po mezoterapii igłowej a skuteczność porównywalna do bardziej inwazyjnych zabiegów czyli tych z igłą i strzykawką. Dzięki mezoporacji możliwym jest dostarczenie Twojej skórze nawet do 70 ml substancji aktywnych, które rewitalizują i odbudowują Twoją skórę od pierwszego zabiegu. A wszystko to, całkowicie bez użycia igły i strzykawki, bez bólu, bez ryzyka.

Dermokosmetyczne, najwyższej jakości koktajle do zabiegów mezoporacji są pełne aktywnych składników takich jak: kwas hialuronowy, nostrzyk, koenzym Q10, elastyna, hydrolizowany kolagen, mocznik i inne. Twoja skóra po takiej dawce składników aktywnych na nowo odżyje, nabierze nowego blasku i zdrowia.

Rewelacyjne działanie

Jeden zabieg mezoporacji porównywany jest do intensywnej, miesięcznej kuracji najlepszymi dermokosmetykami.

Brak okresu rekonwalescencji

Ponieważ nie używamy igieł, po zabiegu mezoporacji, od razu możesz spotkać się ze znajomymi.

Bezpieczeństwo

Wszystkie używane przez nas kosmetyki do mezoporacji są przebadane i przetestowane dermatologicznie.

przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegów mezoporacji są:

aktualne infekcje, np.: opryszczka, stany zapalne skóry,
ciąża
rozrusznik serca
padaczka
w przypadku twarzy: wcześniejsze zabiegi estetyczne z wypełniaczami trwałymi i nietrwałymi: wolumetria, złote nici. Po zastosowaniu wypełniaczy należy odczekać min. 6 m-cy zanim zdecydujemy się na zabieg mezoporacji. Toksyna botulinowa (botox) nie stanowi przeciwwskazania.
zmiany nowotworowe
niedawno przebyte poważne operacje, klamry klipsy na jelitach
żylaki na nogach - zabiegów nie wykonuje się na żylakach, te miejsca podczas zabiegu mezoporacji omijamy
zakrzepica, zapalenie żył
metalowe zespolenia kości - obszary z częściami metalowymi należy pominąć podczas zabiegu
w przypadku kobiet karmiących piersią zabiegów nie wykonuje się na biust
choroby tarczycy
cukrzyca

Zabiegi mezoporacji wykonujemy w odstępach min. 2 dniowych – jeśli ktoś już zdecydował się na maksimum efektu w jak najkrótszym czasie. Optymalną częstotliwością wykonywania zabiegów mezoporacji jest ok. 1 – 2 zabiegów na tydzień.

efekty

rozjaśnienie zmian barwnikowych, piegów
zmniejszenie zanieczyszczenia skóry
nawilżenie, dotlenienie, poprawa mikrokrążenia skóry
poprawa elastyczności i gęstości skóry
rozluźnienie mięśni twarzy
przeciwdziała utracie wody
Zabieg całoroczny

Zabiegi mezoporacji wykonujemy w odstępach min. 2 dniowych – jeśli ktoś już zdecydował się na maksimum efektu w jak najkrótszym czasie. Optymalną częstotliwością wykonywania zabiegów mezoporacji jest ok. 1 – 2 zabiegów na tydzień.

promo-home-1c