Skip to content

OFERTA

Peeling chemiczny „Yellow Peel”

estebiel-yellow-peel

Yellow peel jest jednym ze skuteczniejszych peelingów chemicznych. Przez szereg lat zdobywał tytuły perły medycyny estetycznej. Formuła Yellow Peel jest znakomitym zabiegiem, przynoszącym efekty porównywalne z bardzo agresywnymi peelingami chemicznymi.
Zawarte w produkcie kwas retinowy i witamina C stymulują produkcję kolagenu, elastyny i glikozamin, dzięki czemu skóra nabiera jędrności. Yellow Peel usuwa przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Głębokość penetracji skóry przez preparat w trakcie zabiegu uzależnia się od potrzeb klienta. Wyróżniamy peelingi: powierzchowny, średnio głęboki.

zabieg Yellow Peel

Wyraźnie i na długi czas poprawia gęstość i elastyczność skóry. Poprawione mikrokrążenie i utlenienie oraz optymalne odżywienie dają efekt skóry jędrnej i rozświetlonej.

Yellow Peel może usuwać naskórek na różnych poziomach, dlatego jest stosowany do redukcji przebarwień, a także jako ujędrniający zabieg przeciwzmarszczkowy. Używa się go również jako peeling oczyszczający i rozświetlający skórę. Działanie stymulujące Yellow Peel przynosi świetne efekty w zabiegach odmładzających okolice oczu.

Dodatkową zaletą formuły Yellow Peel jest mała uciążliwość zabiegu. Z reguły w 3. dniu po zabiegu zaczyna się stosunkowo niewielkie złuszczanie skóry, niestanowiące ograniczenia dla osób aktywnych zawodowo i towarzysko. Yellow Peel może zostać wykonany jednorazowo, zalecany okres wykonania jesień, zima.

estebiel10

artykuł dr. Serrano na temat kwasu
retinowego czyli pochodnej witaminy A