Skip to content
Roślina z pączkami

O NAS

gabinet kosmetyczny

ESTEBIEL

pięknie i zdrowo

ESTEBIEL to gabinet kosmetyczny, w którym z czułością pracujemy dla Ciebie, wybierając produkty renomowanych marek medycznych i nowoczesną aparaturę. 

Stale podnosimy nasze kompetencje, biorąc udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach oraz czytając setki najnowszych publikacji i doniesień naukowych. Dzięki temu, mamy dostęp do aktualnych osiągnięć, możliwości i metod.

Dbając o atrakcyjność proponowanych zabiegów, myślimy o ich efektywności, a dzięki przyjaznej atmosferze i empatii, możemy skupić się na tym, co jest dla nas najważniejsze, na Tobie!

Podczas rozmowy, przystępnym językiem wyjaśniamy: wykorzystywane metody, zachodzące mechanizmy i znaczenie stosowania zaleceń pozabiegowych. Zrozumienie to esencja Twojego zaangażowania w pozytywne wyniki terapii.

Estebiel to miejsce na przyjaznej, warszawskiej Pradze, którego niepowtarzalny klimat podkreślają wnętrza zabytkowej Kamienicy Artystycznej. Znajdujemy się w doskonale skomunikowanym punkcie miasta (150 metrów od stacji Metro Wileńska).

Wierzymy, że może być i pięknie i zdrowo.

Zmiana na dobre stąpa małymi krokami, a pierwszy mały krok to spotkanie.

Wizytówka - Estebiel - gabinet kosmetyki
Siedzenia
Widok na siedzenie znad liści rośliny
posążek
Profesjonalny fotel do zabiegów kosmetycznych
gabinet-kosmetyczny-estebiel15
Estebiel - kosmetyka profesjonalna - wizytówka
komoda z lustrem
szklana szafka z kosmetykami
Polecenia - Estebiel

Opinie o Estebiel