Skip to content

Najskuteczniejsze zabiegi na twarz przed ślubem.

To twój najważniejszy dzień i chcesz wyglądać olśniewająco. Jednak przygotowania do ślubu trwają wiele miesięcy i kosztują wiele stresu, co odbija się na kondycji skóry.

O wizytach u kosmetologa pomyśl już kilka miesięcy przed. Pozwoli to na dokładne rozplanowanie serii zabiegów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że skóra twarzy będzie dobrze przygotowana, szczególnie jeśli widzisz pewne niedoskonałości. 

Najlepsze zabiegi na twarz i ciało – sześć miesięcy przed wielkim dniem

Jeśli twoim problem jest: trądzik, rozszerzone naczynka, łojotok, zaskórniki czy rozszerzone pory, zgłoś się do gabinetu jak najszybciej. Przede wszystkim  skupiamy się  wówczas na wykonaniu pełnej serii zabiegów leczniczych.

Pierwszą wizytę rozpoczynamy od dokładnej konsultacji, na której omówione zostaną problemy z jakimi się zmagasz, cele które chcemy osiągnąć oraz planowane zabiegi, które nam w tym pomogą  Otrzymasz również plan pielęgnacji domowej oraz kalendarz zabiegowy, by z precyzją zegarka szwajcarskiego uzyskać efekt pięknej i zdrowej skóry przed ślubem.

Dzięki poprawie kondycji skóry, w dniu ślubu będzie ona pełna blasku, wygładzona i nawilżona, a nałożony makijaż będzie wyglądał doskonale.

Najlepsze efekty przynoszą zabiegi z zastosowaniem peelingów chemicznych, mezoterapii igłowej czy mezoterapii mikroigłowej.

Peelingi chemiczne tj.: BioRePeel, Yellow Peel, PRX t33, MGT 35, TCA itd., stosowane podczas zabiegów są tak dobierane, aby zniwelować niedoskonałości i problemy skórne. Działają one stymulująco na regenerację, nawilżenie oraz napięcie tkanek.

W przypadku bardzo wrażliwej skóry wzmacniają jej funkcje ochronne, odbudowujące barierę hydrolipidową. Gdy występują przebarwienia pracujemy nad wyrównaniem kolorytu i zmniejszeniem hiperpigmentacji. Jesteśmy w stanie zniwelować widoczność rozszerzonych naczynek, ukoić skórę reaktywną oraz oczyścić zanieczyszczoną. Dysponując monokwasami i wielokwasami o wysokiej skuteczności popartej badaniami klinicznymi, dobieramy peelingi medyczne tak, aby cała terapia była skuteczna i bezpieczna. 

Jeśli masz na twarzy blizny potrądzikowe możemy zastosować terapię blizn suchą igłą i separacją z preparatem Estgen, by je zniwelować, a zmarszczki metodą biologicznej autoregeneracji w technice mikropunktury można wypłycić.

Najważniejsze, aby twoja skóra była zdrowa.

Najlepsze zabiegi na twarz i ciało – dwa miesiące przed ślubem

2 miesiące przed planowanym wydarzeniem, to jest najlepszy moment na serię zabiegów wyszczuplająco-modelujących twoje ciało. 

Najskuteczniejszymi zabiegami  wyszczuplającymi są: endermologia, ONDA, INDIBA,  ICOONE albo zabieg termoaktywny Abyss SPA . Wszystkie te zabiegi rozbijają tkankę tłuszczową, likwidują obrzęki i cellulit. Pozwalają na pozbycie się kilku centymetrów w newralgicznych miejscach oraz modelują ciało. Wspomagają proces modelowania sylwetki. Jeśli t występują u Ciebie przeciwwskazania do zabiegów przy użyciu maszyn, doskonałą alternatywą jest zabieg termoaktywny antycellulitowy, którego już 5 powtórzeń daje takie efekty, jak 10 zabiegów endermologii. 

Pamiętaj, że dla osiągnięcia jak najlepszych efektów ujędrnienia ciała oraz wymodelowania sylwetki potrzebna jest seria zabiegowa oraz systematyczność wykonywanych zabiegów.

Najpóźniej 14 dni przed ślubem powinnaś wykonać ostatni zabieg modelujący. To samo dotyczy zabiegów oczyszczających, dzięki temu będziesz mieć pewność, że skóra zdąży się zregenerować i wyciszyć.

Najlepsze zabiegi na twarz i ciało – jeden tydzień przed ślubem

W celu odprężenia i odżywienia skóry, na tydzień przed ślubem, polecane są zabiegi na całe ciało. Polecamy zabieg regenerujący składający się z peelingu oraz masażu, który wygładzi i odżywi skórę. To również wpłynie na poprawę krążenia krwi, dzięki czemu do skóry dostarczane jest więcej tlenu oraz składników odżywczych. Skóra jest odżywiona oraz wygładzona.

W tym czasie, idealnymi zabiegami dla Ciebie będą zabiegi bankietowe, które natychmiast poprawiają wygląd skóry. To już ostatnie dni kiedy możesz skorzystać z zabiegu w gabinecie kosmetycznym, nie tylko na twarz ale również na szyję i dekolt. 

Pamiętaj, aby przed samym ślubem nie eksperymentować z nowymi kosmetykami czy zabiegami. Ewentualne reakcje alergiczne potrafią utrzymywać się nawet przez kilkanaście dni. Lepiej skorzystaj ze znanego kremu czy tuszu do rzęs, nie narażaj się na dodatkowy stres. Jeśli chcesz zainwestować w nowe kosmetyki, wypróbuj je kilka tygodni wcześniej. 

Najlepsze zabiegi na twarz – 1 dzień przed ślubem

Głównym kosmetycznym zadaniem w dniu ślubu jest wykonanie perfekcyjnego makijażu. Aby makijażystka miała ułatwione zadania, twoja skóra musi być doskonale nawilżona i napięta. Już kilkanaście godzin przed nałożeniem makijażu zastosuj maseczkę nawilżającą, najlepiej w płacie, aby makijaż trzymał się  doskonale i zachował świeżość, a ty uśmiech na twarzy przez cały ten dzień. 

Piękna skóra wymaga zaangażowania, nie cudu!

Szukaj

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

Oferta