Skip to content

 

Mezoterapia igłowa twarzy – inwestycja w zdrową i piękną skórę!

Mezoterapia igłowa twarzy to jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej.


Na czym polega mezoterapia igłowa twarzy?


W wielkim skrócie na wprowadzeniu substancji aktywnych i witamin bezpośrednio pod skórę.

Koktajl wprowadzany tradycyjną metodą mezoterapii igłowej to seria drobnych, precyzyjnych iniekcji preparatu w bardzo małych dawkach, co pozwala na jego równomierne rozmieszczenie w skórze. Powierzchnia skóry jest odżywiona i zrewitalizowana równomiernie i dogłębnie.

Celem jest porządne nawilżenie i pobudzenie procesów naprawczych. Efektywność zabiegu jest bardzo wysoka. Skóra wchłania wszystkie podane substancje.

Mezoterapia igłowa twarzy to nie jest to zabieg bankietowy, po którym możecie wrócić do pracy lub szykować się na imprezę. Proponujemy zrobić zabieg pod wieczór, a weekend spędzić z dala od słońca. Jeśli planujecie ślub, wyjazd, czy cokolwiek istotnego, najlepiej zakończyć serię zabiegów na 14 dni przed wydarzeniem.

Skóra może być obrzęknięta, a także mogą wystąpić na niej drobniutkie zasinienia, zaczerwienia z czasem strupki. Wszystko zależy od cech osobniczych i typu unaczynienia skóry osoby, u której wykonywane są iniekcje.

Piękna skóra wymaga

zaangażowania nie cudu!


Mezoterapia igłowa twarzy – cena i zalecenia po zabiegu.


Można ją stosować na całą twarz, na szyję i dekolt – także miejscowo, np. na skórę pod oczami, okolice ust czy kurze łapki. Świetnie sprawdza się w połączeniu ze stymulatorami, peelingami chemicznymi i po oczyszczaniu skóry twarzy. W ofercie Estebiel dostępne są różne opcje, na pewno po konsultacji zostanie dobrany odpowiedni preparat dla waszej cery i możliwości finansowych. Ceny zaczynają się od 400 zł.


Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?


Na początku skóra jest oczyszczana, następnie nakładamy krem znieczulający (zapomnijcie o Emli, teraz mamy coś mocniejszego), po kilkunastu minutach zmywamy znieczulenie i dezynfekujemy skórę, a następnie przystępujemy do nakłuwania.
Skóra jest znieczulona, ale nie liczcie na przyjemne, relaksujące mizianko. Bezpośrednio po nakłuciach skóra wygląda jak bombelada. Zabezpieczamy miejsca po iniekcji kremem pozabiegowym i możesz iść do domu.

Następnego dnia jest tylko lepiej i coraz piękniej.

Po zabiegu unikamy basenów, sauny. Nie opalamy się i nie stosujemy innych zabiegów stymulujących.


Mezoterapia igłowa twarzy efekty


Zazwyczaj wykonuje się serię 3-4 zabiegów raz w roku, co 3-4 tygodnie. Najlepszy efekt daje seria, ale już po jednym razie widać niezłe rezultaty. Skóra jest spektakularnie nawilżona i jędrniejsza. Zauważysz również mniejsze pory i redukcję zaczerwienienia. Dobre nawilżenie utrzymuje się dość długo – nawet 4 miesiące po zakończonej serii. Efekt jest nie tylko doraźny, ale przede wszystkim długoterminowy. Wprowadzone związki mają na celu pobudzenie procesów naprawczych i stymulację produkcji włókien kolagenowych co daje wspaniałe efekty na dłużej.


Mezoterapia igłowa twarzy to genialna procedura warta każdej, wydanej złotówki. Zdecydowanie właśnie ten zabieg można nazwać inwestycją w piękną i zdrową skórę.

Zmiana na dobre stąpa małymi krokami, a pierwszy krok to spotkanie

Szukaj

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

Oferta