Skip to content

OFERTA

zabiegi kosmetyczne

Zabieg na powitanie

zabieg na powitanie

Na dobry początek proponujemy Ci “zabieg na powitanie” poprawiający kondycję Twojej skóry, w wyjątkowej cenie 150 zł. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z miejscem i z nami.

estgen

estgen

Zabieg z użyciem preparatu marki EstGen oparty jest głównie na wprowadzaniu go za pomocą mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej lub ultradźwięków w głębsze warstwy skóry.

peelingi chemiczne – kwasy

peelingi chemiczne – kwasy

Peeling kwasami to jeden z zabiegów, którego celem jest kontrolowane pozbycie się defektów kosmetycznych czy chorobowych powstałych w obrębie naskórka bądź w naskórku i skórze właściwej.

złota maska

złota maska

Czyste 24 karatowe złoto używane podczas zabiegu usuwa zmęczenie, dotlenia skórę i rozjaśnia ją. Złoto ma właściwości silnie przeciwzapalne, nawilżające i antybakteryjne.

mezoterapia mikroigłowa

mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa polega na nakłuwaniu okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać przebudowie. Podczas jednej sesji zabiegowej na twarzy powstają setki tysięcy malutkich nakłuć.

kwas ferulowy

kwas ferulowy

Potrafią naprawiać szkody, jakie słońce wyrządziło naszej skórze i działają ochronnie – jak filtr UV. Większość peelingów wykonywana jest jednak wyłącznie w okresie jesienno-zimowym.i działają złuszczająco.

yellow peel

yellow peel

Jest jednym ze skuteczniejszych peelingów chemicznych. Formuła Yellow Peel jest  zabiegiem przynoszącym efekty porównywalne z bardzo agresywnymi peelingami chemicznymi.

terapia światłem LED

terapia światłem LED

Leczenie światłem LED polega na dostarczaniu energii komórkom przez diody emitujące światło (Light Emitting Diode). W zależności od rodzaju urządzenia światło może mieć różny kolor.

mezoterapia igłowa

mezoterapia igłowa

Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne.

zabieg Abyss

zabieg Abyss

Termoaktywny program został tak opracowany przez markę Spa Abyss, że zmniejsza tkankę tłuszczową w newralgicznych miejscach i przede wszystkim ujędrnia skórę.

kwas migdałowy

kwas migdałowy

Jego antybakteryjne i odbarwiające działanie już od lat wykorzystywane w medycynie w leczeniu takich problemów skórnych jak: trądzik, fotoaging czy nieregularne przebarwienia.

PRX-T33

PRX-T33

PRX-T®33 to zupełnie nowe podejście do pobudzenia skóry do odnowy za pomocą preparatu nie powodującego głębokiego złuszczania oraz aplikowanego metodą nieinwazyjną – biorewitalizacja bez użycia igieł.